Zina partnerem technicznym KS ZZPN!

Zarząd Kolegium Sędziów Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej z przyjemnością informuje, że partnerem technicznym Kolegium została marka Zina. W dniu dzisiejszym w siedzibie ZZPN podpisana została umowa o współpracy na 4 lata.

Zina to renomowany polski producent sprzętu sportowego. Od 2008 roku Zina nieprzerwanie produkuje oraz dostarcza odzież sędziowską, a także lifestylową dla sędziów Ekstraklasy i całego szczebla centralnego, co tylko potwierdza wysoką jakość produktów oraz standard obsługi. Marka Zina od lat specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji sprzętu i odzieży dla piłkarzy oraz trenerów będąc na przestrzeni lat partnerem technicznym m.in. takich klubów jak Pogoń Szczecin, Widzew Łódź czy Cracoviia Kraków.

Przypomnijmy, że proces poszukiwania partnera technicznego dla KS ZZPN rozpoczął się w lutym bieżącego roku. Zebraliśmy oferty od czołowych producentów sprzętu sportowego. W kolejnym etapie przeprowadzone zostały rozmowy wstępne na temat zebranych propozycji, a następnie po pierwszej selekcji, przystąpiliśmy razem z Wami do testów sprzętu jaki został dostarczony w tzw. pakietach startowych. Na podstawie Waszych opinii, dokonaliśmy kolejnych wyborów i rozpoczęliśmy fazę negocjacji.

Dziś mamy przyjemność ogłosić, że intensywne rozmowy zostały zwieńczone podpisaniem umowy o współpracy, na której swoje podpisy złożyli Prezes ZZPN Maciej Mateńko, Przewodniczący KS ZZPN Marek Arys oraz Dyrektor Handlowy Zina Jakub Karpiński.

Przy okazji warto wspomnieć, że Jakub Karpiński będzie kolejnym naszym gościem podczas obozu w Wałczu. Jest to kolejna z przygotowanych niespodzianek, dzięki której będziemy mieli okazje zapoznać się z szeroką gamą produktów sędziowskich oferowanych przez markę Zina.

Szczegółowe informacje na temat warunków współpracy zostaną przedstawione w kolejnym komunikacie.