Egzaminy – II termin – aktualizacja

Komisja szkoleniowa KS ZZPN informuje, że drugi termin egzaminów teoretycznych i kondycyjnych na rundę jesienną sezonu 2022/2023 odbędzie się 29 września (czwartek). Rozpoczęcie egzaminów jest zaplanowane na godzinę 17.00. Egzaminy odbędą się w dwóch lokalizacjach – Szczecin oraz Koszalin Białogard. Poniżej prezentujemy zasady oraz obowiązujące limity dla poszczególnych klas rozgrywkowych.

Zasady egzaminów na rundę wiosenną sezonu 2021/2022

  1. Sędziowie 4 ligi oraz sędziowie chcący walczyć o awans do wyższej klasy rozgrywkowej:
  • lokalizacja – zobligowani są do zdawania egzaminów w Szczecinie,
  • egzamin kondycyjny – na zaliczenie od 10 do 12 okrążeń – liczba okrążeń ma znaczenie podczas ustalania list.

2. Sędziowie pozostałych klas rozgrywkowych

  • lokalizacja – mogą zdawać egzamin do wyboru: Szczecin lub Koszalin Białogard,
  • egzamin kondycyjny – na zaliczenie 10 okrążeń.

Obserwatorzy – egzaminy w Szczecinie.


Prosimy o bezwzględne przestrzeganie zasad rejestracji opisanych poniżej.
Zgłoszenia na egzaminy prosimy kierować na adres mailowy: egzaminy@sedzia.net – w tytule wiadomości prosimy wpisać: imię i nazwisko, obecna klasarozgrywkowa miejsce zdawania egzaminu (IV liga, klasa Okręgowa, A i B klasa oraz Kadeci, Sędziowie 45+ oraz Sędzie, kandydaci na sędziów) oraz rodzaj egzaminu (teoria, kondycja) np.: Jan Kowalski O teoria kondycja Szczecin.


W przypadku tegorocznych kandydatów na sędziów wzór tytułu maila wygląda w sposób następujący:Jan Kowalski kandydat teoria kondycja Białogard.


Osoby, które będą uczestniczyć tylko w egzaminie teoretycznym, prosimy o dopisanie do tytułu wiadomości treści „tylko teoria”, np.: Jan_Kowalski_O_tylko_teoria Szczecin.
Przypominamy, iż badania lekarskie umożliwiające udział w egzaminie kondycyjnym są ważne 1 rok kalendarzowy i można je wykonać m.in. u lekarza pierwszego kontaktu, tj. lekarza rodzinnego.

Szczegółowy harmonogram oraz dokładne lokalizacje zostaną opublikowane w późniejszym terminie.