Zgłoszenia na termin poprawkowy

Komisja Szkoleniowa KS ZZPN informuje, że poprawkowe egzaminy teoretyczne i kondycyjne na rundę wiosenną sezonu 2021/2022 odbędą się w dniu 20 kwietnia 2022 r. Rozpoczęcie egzaminów jest zaplanowane na godzinę 17.00. Egzaminy odbędą się w dwóch lokalizacjach – na stadionie lekkoatletycznym w Stargardzie oraz przy Liceum nr VI w Koszalinie (ul. Dąbka). Jednocześnie informujemy, że jest to ostatnia możliwość zaliczenia egzaminów w obecnym sezonie rozgrywkowym.

Szczegółowy harmonogram zostanie opublikowany w późniejszym terminie.

Od dziś ruszają zapisy na powyższy egzamin. Prosimy o bezwzględne przestrzeganie zasad rejestracji opisanych poniżej.

Zgłoszenia na egzaminy prosimy kierować na adres mailowy: egzaminy@sedzia.net – w tytule wiadomości prosimy wpisać: imię i nazwisko, obecna klasa rozgrywkowa, miejsce zdawania egzaminu (IV liga, klasa Okręgowa, A i B klasa oraz Kadeci, Sędziowie 45+ oraz Sędziny) oraz rodzaj egzaminu (teoria, kondycja) np.: Jan_Kowalski_O_teoria_kondycja.

Termin zapisów upływa 16 kwietnia o 23:59.

Przypominamy, iż badania lekarskie umożliwiające udział w egzaminie kondycyjnym są ważne 1 rok kalendarzowy i można je wykonać m.in. u lekarza pierwszego kontaktu, tj. lekarza rodzinnego.


UWAGA: Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest opłacona licencja sędziowska na sezon 2021/2022 (nie dotyczy tegorocznych kandydatów).