Zgłoszenia na egzaminy

Komisja Szkoleniowa KS ZZPN prosi o przesyłanie zgłoszeń do udziału w egzaminach, które odbędą się w dniu 10.03.2022 r. w Szczecinie (ul. Litewska) oraz w Koszalinie (ul. Andersa). Ostateczny termin rejestracji upływa w najbliższą niedzielę 06.03.2021 r. (do godziny 23:59)

Prosimy o bezwzględne przestrzeganie zasad rejestracji opisanych poniżej.


Zgłoszenia na egzaminy prosimy kierować na adres mailowy: egzaminy@sedzia.net – w tytule wiadomości prosimy wpisać: imię i nazwisko, obecna klasa rozgrywkowa miejsce zdawania egzaminu (IV liga, klasa Okręgowa, A i B klasa oraz Kadeci, Sędziowie 45+ oraz Sędzie, kandydaci na sędziów) oraz rodzaj egzaminu (teoria, kondycja) np.: Jan Kowalski O teoria kondycja Szczecin.

W przypadku tegorocznych kandydatów na sędziów wzó tytułu maila wygląda w sposób następujący:Jan Kowalski kandydat teoria kondycja Koszalin.

Osoby, które będą uczestniczyć tylko w egzaminie teoretycznym, prosimy o dopisanie do tytułu wiadomości treści „tylko teoria”, np.: Jan_Kowalski_O_tylko_teoria Szczecin.

Przypominamy, iż badania lekarskie umożliwiające udział w egzaminie kondycyjnym są ważne 1 rok kalendarzowy i można je wykonać m.in. u lekarza pierwszego kontaktu, tj. lekarza rodzinnego.

UWAGA: Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest opłacona licencja sędziowska na sezon 2021/2022 (nie dotyczy tegorocznych kandydatów).