Stargard wygrał Mistrzostwa Sędziów KS ZZPN o Puchar Prezesa ZZPN

Mistrzostwa Sędziów KS ZZPN o Puchar Prezesa ZZPN za nami. W turnieju zwyciężyli sędziowie ze Stargardu, którzy w finale pokonali po serii rzutów karnych 4:3 ekipę The Referees Szczecin. W meczu o 3. miejsce Koszalin I okazał się lepszy od zespołu Koszalin II 2:0.

Zwycięska drużyna ze Stargardu wystąpiła w składzie: Tomasz Czyżak (bramkarz), Damian Kawczyński (kapitan), Tomasz Tymejczyk, Artur Andrusieczko, Patryk Lipkiewicz, Bartłomiej Polechoński, Kacper Skupiński, Paweł Józefiak.

W rozgrywkach wzięło udział 12 drużyn z całego województwa Zachodniopomorskiego. Łącznie na parkiecie hali w Goleniowie wystąpiło ponad 100 sędziów, w 34 meczach. Mistrzostwa swoją obecnością zaszczycili Przewodniczący Kolegium Sędziów ZZPN Marek Arys oraz Karol Arys sędzia Ekstraklasy. Nad przebiegiem turnieju czuwał Tomasz Kowalski członek zarządu KS ZZPN.

Wyróżnienia indywidualne zdobyli: 

Patryk Wels – Najlepszy Zawodnik – Podokręg Barlinek/Choszczno, 

Artur Andrusieczko – Król Strzelców – Stargard, 

Tomasz Czyżak – Najlepszy Bramkarz – Stargard,

Nagroda Fair Play trafiła do drużyny Szczecinek/Polanów


Dziękujemy za wsparcie w organizacji turnieju Markowi Bielaninowi oraz Tomaszowi Bryle sekretarzowi KS ZZPN, który świetnie sprawdził się w roli spikera turnieju. Nad dokumentacją turnieju czuwała Ewa Kostrzewa i Kazimierz Kowalski. Sędziami wzorowo prowadzącymi spotkania byli: Czesław Kozak, Jerzy Najkowski, Błażej Skwirowski, Piotr Barański i Michał Świderski.

Zapraszamy na nasz profil w serwisie Facebook do obejrzenia relacji fotograficznej przygotowanej przez naszego kolegę Krzysztofa Kaczmarka, któremu serdecznie dziękujemy za udostępnione zdjęcia.


 Do zobaczenia za rok!