Zina – warunki współpracy z partnerem technicznym

W uzupełnieniu informacji dotyczącej podpisania umowy z nowym partnerem technicznym Kolegium – marką Zina, przedstawiamy kolejne informacje odnośnie warunków współpracy oraz procesu zamawiania sprzętu. Raz jeszcze należy podkreślić, że umowa z partnerem technicznym została zawarta na okres 4 lat.

Zina wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedstawionym przez KS ZZPN, przygotowała dla nas specjalny pakiet sędziowski, na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych.

Najważniejszą informacją jest fakt, że w ramach zestawu sędziowie naszego Kolegium otrzymają najnowszy model koszulek sędziowskich, który jest przygotowywany dla sędziów szczebla centralnego!

Model ten będzie miał swoją premierę na boiskach Ekstraklasy w rundzie wiosennej bieżącego sezonu. Nasi sędziowie otrzymają nowe stroje w tym samym czasie, co najlepsi sędziowie w Polsce czyli na początku 2024 roku wraz z rozpoczęciem rundy wiosennej.

W skład pakietu sędziowskiego wchodzą:

 • 3x koszulki sędziowskie – nowy model (indywidualnie do wyboru – krótki lub długi rękaw),
 • 1x spodenki – nowy model,
 • 3x getry (indywidualnie do wyboru – getra standard lub bez stopy),
 • dres – model: Delta Pro 2.0,
 • koszulka polo – model: Vasco 2.0

W wyniku prowadzonych rozmów i negocjacji, partner przygotował preferencyjne warunki dostępne specjalnie dla naszego Kolegium.

W celu zapewnienia naszym sędziom możliwie najniższej ceny, podjęliśmy decyzję o dofinansowaniu zakupu dla każdego z sędziów naszego Kolegium. Dzięki tej decyzji, koszt pakietu jaki poniesie sędzia to zaledwie 489 zł! Warto zauważyć, że wartość katalogowa oferowanego zestawu jest ponad trzykrotnie wyższa.

Zdajemy sobie sprawę z obecnej sytuacji ekonomicznej związanej z inflacją, a także mając na uwadze koszty jakie w ostatnim czasie muszą ponieść sędziowie np. z tytułu opłacenia licencji czy też wyjazdu na obóz w Wałczu, Zarząd KS podjął decyzję o możliwości rozłożenia kwoty 489 zł na trzy transze (raty).

Preferencyjna cena zestawu jaką udało się wynegocjować to nie koniec benefitów wynikających z podpisanej umowy z Ziną. Poza gwarancją dostępności w/w modelu strojów sędziowskich przez okres współpracy, otrzymaliśmy:

 • dedykowaną cenę z rabatem 45% za koszulkę, spodenki oraz getry sędziowskie przy zakupach realizowanych „hurtowo” przez Kolegium bezpośrednio u producenta,
 • dedykowany rabat 40% na cały asortyment marki Zina przy zakupach realizowanych „hurtowo” przez Kolegium bezpośrednio u producenta,
 • dedykowany rabat 40% na cały asortyment marki Zina, dostępny dla każdego członka naszego Kolegium przy zakupach indywidualnych realizowanych w sklepie internetowym ZINA – zina.pl.

Jakie będą dalsze kroki?

Zina do końca roku dostarczy Kolegium dwa pełne zestawy sprzętu na potrzeby przymiarek i określenia rozmiaru – zestawy będą dostępne dla sędziów w dwóch lokalizacjach: Szczecin i Koszalin.

Termin dostarczenia zestawów na potrzeby przymiarek, jest podyktowany wskazanym przez producenta terminem zakończenia pracy nad produkcją nowego modelu strojów sędziowskich.

Już od przyszłego tygodnia rozpoczniemy proces składania zamówień – wychodząc naprzeciw członkom naszego Kolegium dostępne będą dwie opcje:

I. wpłaty w trzech transzach rozłożonych w czasie:

 • pierwsza transza – 150 zł – termin płatności: 30.11.2023,
 • druga transza – 150 zł – termin płatności: 20.01.2024,
 • trzecia transza -189 zł – termin płatności: 20.02.2024.

II. wpłata całości kwoty – 489 zł – termin płatności: 20.02.2024.

Ważna informacja!

Osoby, które dokonają wpłaty (pierwszej transzy lub całości) do dnia 04.10.2023, część pakietu sędziowskiego w postaci dresu oraz koszulki polo, będą mogły odebrać podczas obozu w Wałczu.

Zina w trakcie trwania obozu w Wałczu zaprezentuje stoisko ze swoim asortymentem. Będzie to idealna okazja do zapoznania się i skorzystania z oferty naszego nowego partnera technicznego. Sędziowie będą mieli możliwość dokonania pierwszy przymiarek, a osoby które dokonają wpłaty na zasadach i wyżej określonym terminie, po przymiarce, będą mogły od razu odebrać sprzęt (dres i polo).

Nie zapominamy o obserwatorach! W trakcie obozu, po zapoznaniu się z ofertą partnera, chcielibyśmy wspólnie z obserwatorami podjąć decyzje jaki element wyposażenia będzie dla nich najbardziej odpowiedni.

W kolejnym komunikacie poinformujemy o rozpoczęciu zbierania wpłat oraz o sposobie składania zamówień.