Zgłoszenia na drugi termin egzaminów

Komisja Szkoleniowa KS ZZPN prosi o przesyłanie zgłoszeń do udziału w egzaminach, które odbędą się w dniu 24.03.2022 r. w Szczecinie (ul. Litewska) oraz w Koszalinie (ul. Andersa). Ostateczny termin rejestracji upływa w najbliższą niedzielę 20.03.2021 r. (do godziny 23:59)Prosimy o bezwzględne przestrzeganie zasad rejestracji opisanych poniżej.

Zgłoszenia na egzaminy prosimy kierować na adres mailowy: egzaminy@sedzia.net – w tytule wiadomości prosimy wpisać: imię i nazwisko, obecna klasarozgrywkowa miejsce zdawania egzaminu (IV liga, klasa Okręgowa, A i B klasa oraz Kadeci, Sędziowie 45+ oraz Sędzie, kandydaci na sędziów) oraz rodzaj egzaminu (teoria, kondycja) np.: 

Jan Kowalski O teoria kondycja Szczecin.


W przypadku tegorocznych kandydatów na sędziów wzór tytułu maila wygląda w sposób następujący: 

Jan Kowalski kandydat teoria kondycja Koszalin.


Osoby, które będą uczestniczyć tylko w egzaminie teoretycznym, prosimy o dopisanie do tytułu wiadomości treści „tylko teoria”, np.: 

Jan Kowalski O tylko teoria Szczecin.


Przypominamy, iż badania lekarskie umożliwiające udział w egzaminie kondycyjnym są ważne 1 rok kalendarzowy i można je wykonać m.in. u lekarza pierwszego kontaktu, tj. lekarza rodzinnego.


UWAGA: Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest opłacona licencja sędziowska na sezon 2021/2022 (nie dotyczy tegorocznych kandydatów).