Zapisy na egzamin w Węgorzynie – 22.08.

Komisja Szkoleniowa KS ZZPN zaprasza na drugi termin egzaminu kondycyjnego oraz teoretycznego na rundę jesienną sezonu 2023/2024, który odbędzie się w dniu 22 sierpnia 2023 r. w Węgorzynie. Od dziś ruszają zapisy na powyższy egzamin.

Poniżej zamieszczamy harmonogram egzaminów, z zastrzeżeniem, że w przypadku bardzo dużej ilości zgłoszeń plan ten może ulec zmianom. 

Aby zgłosić udział w egzaminie kondycyjnym lub/i teoretycznym należy odpowiednio wypełnić formularz dostępny pod linkiem:

https://forms.gle/12NffvKo86gAHFnGA

Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w egzaminie teoretycznym w wersji elektronicznej, który świetnie sprawdził się podczas ostatnich testów w Świdwinie i Szczecinie. 

Zapisy trwają do poniedziałku, tj. 20.08 do godziny 23:59.

Osoby, które nie załączą zdjęcia lub skanu ważnych badań lekarskich do zgłoszenia, będą musiały obowiązkowo przedstawić takie zaświadczenie podczas wydawania numerów startowych do biegu bezpośrednio przed egzaminem w Węgorzynie.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z wypełnieniem formularza, prosimy o niezwłoczny kontakt z Komisją Szkoleniową.