Spotkanie szkoleniowo-organizacyjne w Świdwinie

Komisja Szkoleniowa KS ZZPN informuje, że zgodnie z planem szkolenia w dniu 29.03.2023, o godz. 18:00, odbędzie się spotkanie szkoleniowo-organizacyjne dla sędziów. W ramach zajęć omówione zostaną wybrane zagadnienia i trendy w interpretacji Przepisów Gry.

Spotkanie odbędzie się w Świdwinie, w budynku Technikum przy ul. Szczecińskiej 88. Szkolenie zostanie poprowadzone przez Przewodniczącego Komisji Szkoleniowej KS ZZPN Marcina Janawę oraz przez Karola Arysa, który w ostatnim czasie zadebiutował na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce.

W ramach spotkania odbędzie się również część organizacyjna, którą poprowadzi Przewodniczący KS ZZPN Marek Arys. W tej części zaplanowano oficjalne zakończenie Kursu Sędziowskiego 2023 oraz przedstawienie nowych sędziów. Będzie to również doskonała okazja do wręczenia zaległych wyróżnień i nagród osobom, które nie były obecne na spotkaniu plenarnym w Szczecinie.

Analogiczne szkolenie i spotkanie organizacyjne zostanie przeprowadzone również w drugiej lokalizacji. O szczegółach będziemy informować w odrębnym komunikacie.

Zapraszamy do udziału wszystkich sędziów.