Partner techniczny – ostatni etap rozmów

Miło nam poinformować, że zbliżamy się do wyłonienia partnera technicznego dla Kolegium Sędziów ZZPN na najbliższe sezony. Do ostatniego etapu zakwalifikowane zostały trzy marki.

Na początku postępowania do współpracy z Kolegium Sędziów ZZPN zaproszonych zostało aż siedmiu potencjalnych dostawców, którzy w swojej ofercie posiadają sprzęt sędziowski. Wszystkim podmiotom przedstawione zostały konkretne wymagania odnośnie oferty.

W rezultacie otrzymaliśmy bardzo zróżnicowane propozycje od pięciu producentów sprzętu. Oferty różniły się pod względem ceny, zawartości zestawu oraz warunków współpracy.

Na podstawie ceny oraz jakości zaprezentowanego sprzętu do etapu negocjacji zakwalifikowane zostały trzy firmy: JAKO, ZINA oraz JOMA. Przedstawiciele tych trzech potencjalnych dostawców otrzymali zaproszenie na spotkanie w siedzibie ZZPN.

Z zaproszenia skorzystało JAKO oraz ZINA. Już teraz serdecznie dziękujemy przedstawicielom tych firm za zaangażowanie i chęć współpracy. Efektem rozmów jest dopasowanie oferty pod wymagania KS ZZPN oraz udostępnienie tzw. „zestawów testowych” dla całej trójki sędziowskiej.

W ramach testów sprzętu:

  1. Już w najbliższy weekend w wyznaczonych zawodach sędziowie wystąpią w nowych strojach, po czym wyrażą swoją opinie. Będą to spotkania:
JAKOFLOTA ŚwinoujścieMECHANIK Bobolice2023-03-1815:00sb
ZINABIALI SądówGWARDIA Koszalin2023-03-1813:00sb
JAKOFASE SzczecinLECHIA Gdańsk2023-03-1913:00nd
ZINAKP PRZECŁAWEHRLE Dobra2023-03-1919:00nd

2. Konsultacje i „przymiarki” dla chętnych

Zapraszamy do kontaktu wszystkich sędziów zainteresowanych obejrzeniem, przymiarką i wyrażeniem opinii na temat udostępnionego sprzętu testowego. Zgłoszenia należy wysyłać mailowo na adres sekretarz@sedzia.net. W zależności od liczby zgłoszeń zaproponujemy zainteresowanym termin konsultacji w siedzibie ZZPN.

Wyrazić opinie na temat sprzętu będzie można, również w trakcie zbliżającego się egzaminu, który odbędzie się w środę tj. 22.03 w Węgorzynie.

Na podstawie opinii sędziów oraz warunków przedstawionych przez przedstawicieli dostawców podjęta zostanie ostateczna decyzja co do wyboru partnera na najbliższe lata. O wynikach konsultacji oraz o postępach w procesie będziemy informować w kolejnych komunikatach.