Nabór na kurs sędziowski 2022 zakończony!

Miło nam poinformować, że do naszego Kolegium wpłynęło aż 179 zgłoszeń od osób, które chciałyby wziąć udział w kursie na sędziego piłki nożnej. Z każdym z kandydatów została przeprowadzona rozmowa telefoniczna. Kolejnym etapem będą spotkania, które zaplanowane są w dniach od 1 do 3 lutego w Szczecinie oraz w dniach 1 i 2 lutego w Koszalinie.

Aby wziąć udział w kursie, należało wypełnić formularz zgłoszeniowy, który został udostępniony na naszej stronie. Informacja o rozpoczęciu naboru była szeroko promowana, zarówno w sposób tradycyjny, jak również w internecie oraz social mediach. Na potrzeby kampanii przygotowany został nowy plakat informujący, a także klipy wideo, które w czasie trwania naboru były wyświetlane w autobusach miejskich w Szczecinie oraz w pociągach InterRegio poruszających się w naszym województwie. Mocnym punktem była kampania reklamowa zorganizowana na profilu KS ZZPN na Facebook’u. Informacja o naborze pojawiła się także w wielu serwisach internetowych, które funkcjonują w naszym regionie.

Wszystkim osobom, które zaangażowały się w promocję serdecznie dziękujemy!


Każdy z kandydatów, po kontakcie telefonicznym otrzymał mailowo potwierdzenie terminu i miejsca spotkania.

Poniżej zamieszczamy harmonogram spotkań z kandydatami:

Lokalizacja Szczecin,

  • ul. Pocztowa 30/12 (siedziba ZZPN),
  • terminy spotkań: 1, 2 lub 3 lutego – godziny: od 16:30 do 19.

Lokalizacja Koszalin,

  • ul. Zwycięstwa 152 (siedziba AVIVA – II piętro),
  • terminy spotkań: 1 lub 2 lutego – godziny: od 16:30 do 19.

Rozpoczęcie kursu planowane jest na dzień 8 lutego. Kurs zostanie przeprowadzony w większości w trybie zdalnym, przy wykorzystaniu platformy Microsoft Teams i potrwa około trzy lub cztery tygodnie (3 spotkania w każdym tygodniu). W ramach zajęć odbędą się również warsztaty praktyczne, które zostaną przeprowadzone na boisku. Kurs zakończony zostanie egzaminem teoretycznym oraz kondycyjnym.