Katarzyna oraz Maciej Wierzbowscy prelegentami w trakcie obozu w Wałczu

Mamy zaszczyt ogłosić, iż gośćmi nadchodzącego obozu w Wałczu będą Katarzyna oraz Maciej Wierzbowscy!

Katarzyna Wierzbowska to była sędzia asystent międzynarodowa FIFA, obecnie obserwatorka FIFA oraz członkini Komisji Szkoleniowej PZPN. W swoim dorobku ma sędziowanie wielu meczów Ekstraklasy, kobiecego Mundialu (jako pierwsza Polka sędziowała finał imprezy tej rangi) oraz Igrzysk Olimpijskich, od lat aktywnie działająca w obszarze rozwoju sędziów i sędzi w naszym kraju.

Maciej Wierzbowski to były sędzia asystent międzynarodowy FIFA w latach 1998-2014, obserwator FIFA oraz Wiceprzewodniczący ds. szkolenia w KS PZPN. Podczas Mistrzostw Świata w Korei i Japonii sędziował 4 mecze jako sędzia asystent, w tym półfinał Brazylia-Turcja. Był częścią zespołów sędziowskich podczas meczów Pucharu Konfederacji, Ligi Mistrzów, Pucharu UEFA, Ligi Europy, Pucharu Intertoto oraz finały MŚ kategorii młodzieżowych a także oczywiście liczne spotkania Ekstraklasy. Obecnie jedna z największych osobowości świata sędziowskiego w Polsce.

Państwo Wierzbowscy gwarantują najwyższy poziom merytoryczny, z którego będziemy mogli skorzystać podczas zajęć i wykładów. To jednak jeszcze nie koniec niespodzianek jakie Komisja Szkoleniowa przygotowuje na zbliżający się obóz w Wałczu.