Egzaminy poprawkowe w Węgorzynie – ruszają zapisy

Komisja Szkoleniowa KS ZZPN zaprasza na ostatni termin egzaminów kondycyjnego oraz teoretycznego na rundę wiosenną sezonu 2023/2024, który odbędzie się w dniu 27 marca 2024 r. w Węgorzynie. Od dziś ruszają zapisy na powyższy egzamin.

Wstępny harmonogram zakłada rozpoczęcie egzaminów o godzinie 16:00. Dokładne informacje zostaną opublikowane w późniejszym terminie.

Aby zgłosić udział w egzaminie należy wypełnić formularz dostępny pod linkiem:
https://forms.gle/pjhurpTFiGq8TwFFA

Zapisy trwają do poniedziałku, tj. 25.03 do godziny 23:59.

Ważne! Podczas nadchodzących egzaminów nie ma możliwości zaliczania testów do klasy wyższej. Jest to tylko termin poprawkowy dla osób, które nie zaliczyły do tej pory wszystkich egzaminów

Osoby, które nie załączą zdjęcia lub skanu ważnych badań lekarskich do zgłoszenia, będą musiały obowiązkowo przedstawić takie zaświadczenie podczas wydawania numerów startowych do biegu bezpośrednio przed egzaminem w Węgorzynie.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z wypełnieniem formularza, prosimy o niezwłoczny kontakt z Komisją Szkoleniową.

Uwaga! Egzamin teoretyczny będzie przeprowadzony tylko w formie elektronicznej. Egzamin w wersji papierowej będzie możliwy tylko dla sędziów 45+