Egzamin kondycyjny – II termin – zapisy

Komisja Szkoleniowa KS ZZPN informuje, że drugi termin egzaminu kondycyjnego oraz ostatni (poprawkowy) termin egzaminu teoretycznego na rundę wiosenną sezonu 2022/2023 odbędą się w dniu 9 marca 2023 r. w dwóch lokalizacjach: Szczecin – stadion na ul. Litewskiej oraz Koszalin – stadion na ul. Andersa.

Wstępny harmonogram zakłada rozpoczęcie egzaminów o godzinie 16:00. Dokładne informacje zostaną opublikowane w późniejszym terminie. Przypominamy o obowiązku podejścia do egzaminów odbywających się w Szczecinie dla sędziów IV ligi oraz sędziów klasy okręgowej znajdujących się na liście ubiegających się o awans, która została zaprezentowana podczas spotkania plenarnego.

Od dziś ruszają zapisy na powyższy egzamin. Prosimy o bezwzględne przestrzeganie zasad rejestracji opisanych poniżej.

Zgłoszenia na egzaminy prosimy kierować na adres mailowy: egzaminy@sedzia.net – w tytule wiadomości prosimy wpisać: imię i nazwisko, lokalizacja, obecna klasa rozgrywkowa (IV liga, klasa Okręgowa, A i B klasa oraz Kadeci, Sędziowie 45+ oraz Sędzie) oraz rodzaj egzaminu (teoria, kondycja, poprawka) np.:

Jan_Kowalski_Szczecin_O_teoria_kondycja

lub

Jan_Kowalski_Koszalin_O_teoria_poprawka_kondycja_poprawka

Kandydaci na sędziów z kursu 2023:

Rafał_Nowak_Szczecin_kandydat2023_teoria_kondycja

Termin zapisów upływa 8 marca o godzinie 20:00.

Przypominamy, iż w myśl uchwały KS PZPN – osoby, które nie okażą odpowiedniego zaświadczenia, nie będą mogły przystąpić do egzaminu. Badania lekarskie umożliwiające udział w egzaminie kondycyjnym są ważne 1 rok kalendarzowy i można je wykonać m.in. u lekarza pierwszego kontaktu, tj. lekarza rodzinnego. 

UWAGA: Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest opłacona licencja sędziowska na sezon 2022/2023.