ZOSTAŃ SĘDZIĄ! Startujemy z naborem na kurs sędziowski!

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy kolejny nabór na kurs sędziowski. Jeżeli prowadzisz aktywny tryb życia, interesujesz się piłką i chcesz spojrzeć na ten sport z innej strony to jesteś idealnym kandydatem na sędziego piłki nożnej! Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru na kurs oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się pod linkiem:

Wzorem poprzednich lat, wraz ze startem naboru, rozpoczynamy kampanie promocyjną. Materiały reklamowe dotyczące kursu pojawią się między innymi w pociągach, autobusach. Będą także szeroko publikowane w social mediach. Informacja o kursie pojawi się również w magazynie „KIPSTA IV Liga”.

Przygotowane zostały także plakaty, które będą rozmieszczane między innymi w placówkach edukacyjnych oraz rozsyłane do klubów piłkarskich w regionie.

Wszelkie nowe propozycje i sposoby na promocje kursu są mile widziane. Zachęcamy Was wszystkich Koleżanki i Koledzy do aktywnego udziału w promocji. Jeżeli macie jakieś pomysły albo możliwości wsparcia kampanii, chcecie odebrać plakaty i umieścić w Waszych szkołach, uczelniach czy zakładach pracy, zapraszamy do kontaktu z Radosławem Zbarackim. Plakaty będzie można odebrać również w biurze ZZPN w Szczecinie.

Celem kampanii jest dotarcie do jak największej liczby osób, które chciałyby spróbować swoich sił na boisku z gwizdkiem! Pamiętajcie, że od obecnego sezonu sędzią może być również aktywny zawodnik!