Spotkanie sędziów z całego województwa, czyli czas na plenarkę

Mamy przyjemność poinformować, że gościem specjalnym w czasie naszego spotkania plenarnego będzie Pan Marcin Szulc, Członek Prezydium Kolegium Sędziów PZPN (Zarządu), były arbiter międzynarodowy, a aktualnie główny koordynator ogólnopolskiego programu CORE dla sędziów. W ostatnim czasie, w trakcie Mistrzostw Świata w Katarze mieliśmy okazję obserwować Pana Marcina jako eksperta od spraw sędziowskich w studio TVP Sport.

Przedstawiamy harmonogram ramowy sobotniego spotkania:

Jako, że plenarka szkoleniowa wraca w formie stacjonarnej, po przerwie wynikającej z ograniczeń covidowych, przypominamy, że jest to stały element rocznego cyklu szkoleniowego, udział jest obowiązkowy, a samo wydarzenie ma charakter oficjalny.

Spotkanie odbędzie się w nowej lokalizacji – Szczecin, ul. Krakowska 71/79 (Wydział Nauk Społecznych US – dawny Wydział Humanistyczny).


Raz jeszcze serdecznie zapraszamy sędziów z całego naszego województwa, ponieważ jest to nie tylko okazja do zdania egzaminu teoretycznego oraz skorzystania z olbrzymiej wiedzy Pana Marcina Szulca, ale przede wszystkim jedna z dwóch okazji w ciągu roku kiedy sędziowie od Dębna, po Darłowo mogą się spotkać w jednym miejscu, wymienić spostrzeżeniami oraz doświadczeniem boiskowym.