Relacja z plenarki 2020 oraz sprawozdanie Komisji Rewizyjnej

Jak co rok, a tym razem w nowej lokalizacji w Centrum Kształcenia Sportowego przy ul. Rydla 49 w Szczecinie odbyła się „Plenarka Szkoleniowa 2020”. W trakcie dorocznego zgromadzenia sędziów i obserwatorów można było zakupić Przepisy Gry, jak również odebrać koszulki treningowe „Szacunek dla Arbitra”. Odbyły się także egzaminy teoretyczne dla sędziów i obserwatorów.

Oficjalnego otwarcia dokonali przedstawiciele władz ZZPN i KS ZZPN. Omówiono projekt „Ławka kar”, a dokonał tego trener, Maciej Mateńko, specjalista PZPN ds. rozwoju piłki amatorskiej w woj. Zachodniopomorskim.

Ciekawą prezentację „KS ZZPN w sieci” dotyczącą obecności Kolegium Sędziów ZZPN w mediach społecznościowych zaprezentował kolega, Bartosz Bis. Jak co rok, nie mogło zabraknąć wyróżnień i odznaczeń dla sędziów i obserwatorów. Wręczono odznaczenia ZZPN i PZPN, uhonorowano za ilość przeprowadzonych meczów i staż sędziowski oraz dokonano przemianowania sędziów próbnych na rzeczywistych. Poinformowano o zakończonym kursie sędziowskim, dziękując jednocześnie koordynatorom w poszczególnych lokalizacjach t.j. Szczecinie, Stargardzie, Kamieniu Pomorskim i Barlinku.

Wykłady szkoleniowe poprowadzili: „DOGSO/SPA różnice i interpretacje” – Piotr Lasyk, sędzia ekstraklasy oraz „Spalony z uwzględnieniem koncentracji i poruszania się” – Krzysztof Myrmus, sędzia asystent FIFA.

Na zakończenie plenarki Przewodniczący KS ZZPN, Łukasz Ostrowski dokonał omówienia ofert partnerów technicznych oraz przedstawił sprawozdanie z działalności finansowej Zarządu Kolegium Sędziów ZZPN.

Opracował Dariusz Czaczyk

Galeria Zdjęć

Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej