Partner techniczny KS ZZPN – testy sprzętu zakończone

W ostatnim czasie sędziowie z naszego Kolegium mieli możliwość przetestowania zestawów sprzętu sędziowskiego od nowych, potencjalnych partnerów technicznych KS ZZPN. Na bazie zebranych opinii podjęta zostanie ostateczna decyzja o której poinformujemy niebawem. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy podzielili się swoją opinią.

Pierwszą okazją do zapoznania się ze strojami od nowych dostawców było spotkanie plenarne sędziów KS ZZPN, które odbyło się pod koniec stycznia br. w Szczecinie. Po wstępnej selekcji, dwóch producentów: JAKO oraz ZINA dostarczyło komplety testowe. Przez trzy kolejne weekendy, różne trójki sędziowskie z naszego Kolegium miały okazje przetestować sprzęt w trakcie prowadzonych zawodów. Dodatkowo zapoznać się ze sprzętem można było podczas egzaminów w Węgorzynie, a także podczas spotkania szkoleniowo-organizacyjnego w Świdwinie.

Każda z osób, która miała styczność z kompletami testowymi została poproszona o wypełnienie krótkiej ankiety. Łącznie zebraliśmy ponad 50 wypełnionych ankiet! Raz jeszcze ogromne podziękowania!

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć sędziów w kompletach testowych.