Mateusz Lewandowski oraz Daniel Lenik awansowali na szczebel centralny Futsalu!

29 września w Pruszkowie odbyły się egzaminy dla kandydatów na sędziów szczebla centralnego Futsalu, które pomyślnie zaliczyło dwóch przedstawicieli naszego Kolegium!

W egzaminach wzięli udział kol. Mateusz Lewandowski, Daniel Lenik oraz Bartłomiej Gradzik. Cała trójka pomyślnie zdała egzaminy teoretyczne.

Niestety, koledze Bartkowi w trakcie egzaminu odnowiła się kontuzja, która pozbawiła go szans walki o uprawnienia do sędziowania popularnej „halówki”. Będzie mógł on jednak ponownie ubiegać się o promocję na szczebel centralny podczas egzaminu w styczniu, w czym oczywiście będziemy Go mocno wspierać!

W związku ze zdanymi egzaminami koledzy Daniel oraz Mateusz uzyskali uprawnienia do sędziowania grup młodzieżowych, lig kobiecych, a także 1 ligi futsalu mężczyzn.

Ogromne podziękowania należą się kol. Adamowi Sobinkowi, który przygotował grupę kandydatów do egzaminów, przekazał praktyczne wskazówki dotyczące specyfiki halowej odmiany piłki nożnej oraz zadbał o wsparcie w trakcie pobytu kolegów w Pruszkowie. Teraz została im już tylko praktyka! Powodzenia!