Joanna Pazdecka, Marek Bielanin oraz Paweł Okunowicz w Komisji Szkoleniowej KS ZZPN

Z radością informujemy, iż skład Komisji Szkoleniowej został poszerzony o dodatkowe osoby. Ze względu na swoje dotychczasowe zaangażowanie oraz kompetencje, do współpracy w szkoleniu zaproszeni zostali: Joanna Pazdecka, Marek Bielanin oraz Paweł Okunowicz.

Poniżej krótki opis dotychczasowych osiągnięć sędziowskich nowych członków Komisji Szkoleniowej:


Joanna Pazdecka – sędzia od 2016 roku, po roku asystentka szczebla centralnego piłki nożnej kobiet. Po dwóch latach zamieniła chorągiewkę na gwizdek na szczeblu centralnym co poskutkowało debiutem w Ekstralidze w 2019 roku. Sędzia Beach Soccera mająca na swoim koncie kilka finałów Mistrzostw Polski Kobiet w tej dyscyplinie. 

Marek Bielanin – sędzia od 2019 roku. Sędzia asystent, który już po miesiącu od zakończenia kursu pojechał na zawody IV ligi. W 2020 roku debiut na boiskach III ligi, uczestnik PL-CORE Assistant 2021/22, po udziale w tym szkoleniu awansował na szczebel centralny. Debiut na II ligowych boiskach zaliczył w maju 2022 roku, od tego czasu regularnie reprezentuje nasze Kolegium na meczach II ligi. 

Paweł Okunowicz – sędzia od 2007 roku. W 2009 roku ukonczył historyczny, pierwszy kurs PZPN sędziów Beach Soccera. W latach 2015-2021 sędzia III ligi (TOP Amator C), sędzia techniczny na zawodach I i II ligi. Obecnie sędzia IV ligi oraz asystent III ligi.