Egzaminy sędziowskie – zgłoszenia na drugi termin

Komisja Szkoleniowa KS ZZPN prosi o przesyłanie zgłoszeń do udziału w egzaminach, które odbędą się w dniu 16.09.2021 r. w Szczecinie (ul. Litewska) oraz w Białogardzie (ul. Moniuszki). Ostateczny termin rejestracji upływa w najbliższą środę 15.09.2021 r. (do godziny 23:59)

Prosimy o bezwzględne przestrzeganie zasad rejestracji opisanych poniżej.

Zgłoszenia na egzaminy prosimy kierować na adres mailowy: egzaminy@sedzia.net – w tytule wiadomości prosimy wpisać: imię i nazwisko, obecna klasa rozgrywkowa (IV liga, klasa Okręgowa, A i B klasa oraz Kadeci, Sędziowie 45+ oraz Sędziny) oraz rodzaj egzaminu (teoria, kondycja) i miejsce (Szczecin, Białogard) np.: Jan_Kowalski_O_teoria_kondycja_Białogard.

Osoby, które będą uczestniczyć tylko w egzaminie teoretycznym, prosimy o dopisanie do tytułu wiadomości treści „tylko teoria”, np.: Jan_Kowalski_O_tylko_teoria_Białogard.

Egzamin dla sędziów IV ligi będzie przeprowadzony tylko w Szczecinie.

W przypadku osób chętnych do zdawania egzaminów kondycyjnych dla wyższej klasy rozgrywkowej prosimy o wskazanie takiej informacji w treści maila.

Przypominamy, iż badania lekarskie umożliwiające udział w egzaminie kondycyjnym są ważne 1 rok kalendarzowy i można je wykonać m.in. u lekarza pierwszego kontaktu, tj. lekarza rodzinnego.

UWAGA: Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest opłacona licencja sędziowska na sezon 2021/2022.